Kim jesteśmy?

Oferujemy najwyższej jakości kursy programowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych na rynku.

Jesteśmy jedyną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, której instruktorzy są wykładowcami akademickimi oraz najwyższej klasy ekspertami w obszarze programowania. Dzieci i młodzież uczymy najskuteczniejszymi metodami tzw. nauka przez zabawę. Z kolei dorosłych szybko i skutecznie przygotowujemy do podjęcia pracy w zawodzie programisty, koncentrując się przede wszystkim na praktycznym przekazywaniu wiedzy.

1 +
lat uczymy programowania
1 +
ekspertów/instruktorów
0 %
Skuteczności i zadowolenia klientów
Ucz się od najlepszych

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Wysokiej jakości kursy

Zatrudniamy najlepszych ekspertów, w tym wykładowców akademickich, którzy wkładają wiele wysiłku i starań, aby poziom nauczania jak i materiały edukacyjne były na najwyższym poziomie na rynku.

Instruktorzy eksperci

Pracujemy wyłącznie z najlepszymi ekspertami, często z tytułami lub stopniami naukowymi, dzięki temu mamy gwarancje ich wysokich kompetencji oraz przygotowania do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Nieograniczony dostęp do materiałów edukacyjnych

Nasi uczniowie mają nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów z odbytych zajęć, konsultacji grupowych oraz indywidualnych.

Referencje

Co mówią nasi uczniowie?

Dyrektor Szkoły

Główny ekspert ds. nauki programowania

dr inż. Marcin Gibert

Wykładowca akademicki, instruktor nauki zawodu, aktywny programista

Wykładowca akademickim w stopniu doktora nauk technicznych w dyscyplinie informatyka oraz instruktor praktycznej nauki zawodu. Wykładał między innymi na: Zachodniopomorskich Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie, Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi własną szkołę programowania dla dzieci młodzieży oraz przekwalifikowuje dorosłych do zawodu programisty. Autor licznych publikacji naukowych w prestiżowych wydawnictwach np. Springer oraz prelegent na międzynarodowych konferencjach naukowych w Hiszpani, w Niemczech, w Polsce. Od 2005 r. świadczył usługi programistyczne oraz szkoleniowe, między innymi dla: Lasy Państwowe, Qumak SA, Barlinek SA, Glazura Królewska SA, Cofe News SA i kilkuset innych podmiotów.